II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Dostawa sprzętu do wyposażenia Zespołów Ratownictwa Medycznego
Numer referencyjny: 1/PNO/2023
II.1.2)Główny kod CPV33100000 Urządzenia medyczne
II.1.4)Krótki opis:
Dostawa sprzętu do wyposażenia Zespołów Ratownictwa Medycznego podzielony został na 7 Zestawów : Zestaw 1- 2 sztuki defibrylatorów transportowych, Zestaw 2- 4 sztuki respiratorów transportowych, Zestaw 3- 2 sztuki noszy automatycznych, Zestaw 4- 21 sztuk wideo-laryngoskopów, Zestaw 5 - 21 sztuk bezkontaktowych iluminatorów naczyniowych, Zestaw 6 - 42 sztuki staz taktycznych , Zestaw 7 - 42 sztuki stetoskopów.
Przedmiot zamówienia realizowany jest w ramach przyznanego finansowania inwestycji z Funduszu Przeciwdziałania COVID-19 przez Wojewodę Dolnośląskiego .
Załącznik Nr 1 do SWZ ( Formularz Ofertowy ) - stanowi wymagania użytkowo- techniczne sprzętu i urządzeń medycznych .
II.1.5)Szacunkowa całkowita wartość
II.1.6)Informacje o częściachTo zamówienie podzielone jest na części: tak
Oferty można składać w odniesieniu do wszystkich części
II.2)Opis
II.2.1)Nazwa:
Defibrylator transportowy
Część nr: 1
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV33182100 Defibrylatory
II.2.4)Opis zamówienia:
Defibrylator transportowy - 2 sztuki
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV44611200 Respiratory
Respirator transportowy - 4 sztuki
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV33192160 Nosze
Nosze automatyczne - 2 sztuki
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV33172000 Urządzenia do anestezji i resuscytacji
Wideolaryngoskopy - 21 sztuk
Bezkontaktowy iluminator naczyniowy
Część nr: 5
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV33100000 Urządzenia medyczne
Bezkontaktowy iluminator naczyniowy - 21 sztuk
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV33141116 Zestawy opatrunkowe
Staza taktyczna - 42 sztuki
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV32342100 Słuchawki