II.1)Opseg nabave
II.1.1)Naziv:
Nabava namještaja za potrebe dnevnih bolnica i jednodnevnih kirurgija, te objedinjenog hitnog bolničkog prijema Kliničkog bolničkog centra Sestre milosrdnice broj C5.1. R1-I7
Referentni broj: 144/2022
II.1.2)Glavna CPV oznaka39000000 Namještaj (uključujući uredski namještaj), unutarnja oprema, kućanske naprave (osim rasvjete) i sredstva za čišćenje
II.1.4)Kratak opis:
II.1.5)Procijenjena ukupna vrijednostVrijednost bez PDV-a: 225 628.77 EUR
II.1.6)Podaci o grupamaOvaj ugovor podijeljen je na grupe: da
Ponude se mogu podnijeti za sve grupe
II.2)Opis
II.2.1)Naziv:
Namještaj izrađen po mjeri za potrebe dnevnih bolnica i jednodnevnih kirurgija
Grupa br.: 1
II.2.2)Dodatne šifre CPV-a39000000 Namještaj (uključujući uredski namještaj), unutarnja oprema, kućanske naprave (osim rasvjete) i sredstva za čišćenje
II.2.4)Opis nabave:
Namještaj izrađen po mjeri za potrebe objedinjenog hitnog bolničkog prijema
Grupa br.: 2
Tipski namještaj (stolice) za potrebe dnevnih bolnica i jednodnevnih kirurgija, te objedinjenog hitnog bolničkog prijema
Grupa br.: 3