Podstawa prawna:
Dyrektywa 2014/24/UE
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Świadczenie usług serwisowych w zakresie okresowych przeglądów technicznych oraz napraw 51 szt. respiratorów SERVO I,U,N oraz 5 szt. aparatów do znieczuleń – 2 ZADANIA
Numer referencyjny: DZP-271-2-7/PN/2023
II.1.2)Główny kod CPV50420000 Usługi w zakresie napraw i konserwacji sprzętu medycznego i chirurgicznego
II.1.4)Krótki opis:
ZADANIE 1 Świadczenie usług serwisowych w zakresie okresowych przeglądów technicznych oraz napraw 51 szt. respiratorów SERVO I,U,N
ZADANIE 2 Świadczenie usług serwisowych w zakresie okresowych przeglądów technicznych oraz napraw 5 szt. aparatów do znieczulania
II.1.5)Szacunkowa całkowita wartość
II.1.6)Informacje o częściachTo zamówienie podzielone jest na części: tak
Oferty można składać w odniesieniu do wszystkich części
II.2)Opis
II.2.1)Nazwa:
Świadczenie usług serwisowych w zakresie okresowych przeglądów technicznych oraz napraw 51 szt. respiratorów SERVO I,U,N
Część nr: 1
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV50420000 Usługi w zakresie napraw i konserwacji sprzętu medycznego i chirurgicznego
II.2.4)Opis zamówienia:
Świadczenie usług serwisowych w zakresie okresowych przeglądów technicznych oraz napraw 5 szt. aparatów do znieczulania
Część nr: 2