Aankondiging van een opdracht
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.1)Benaming:
Realization and Delivery of Möbius2 Modules DSM and ASM
Referentienummer: 2023 FPL/INK 001
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie42990000 Diverse machines voor specifieke doeleinden
II.1.4)Korte beschrijving:
Plastic circulariteit is veelbelovend met betrekking tot het verminderen van de afhankelijkheid van fossiele grondstoffen en daarmee de geopolitiek. Daarom heeft TNO een programma Circulaire Kunststoffen opgezet. Om het recyclingpotentieel te benutten, is een hogere kwaliteit van mechanisch gerecycled plastic vereist, evenals een verhoogde efficiëntie van chemische recycling. Een van de veelbelovende technologieën om kunststoffen te upgraden is ontbinding. TNO-SPES werkt aan deze technologie onder de naam Möbius. Het doel van de huidige Aanbestedingsprocedure is om één (1) Opdrachtnemer te selecteren voor de Realisatie en Oplevering van Möbius2 Modules DSM en ASM. Meer details zijn te vinden in de Aanbestedingsdocumenten.
II.1.5)Geraamde totale waarde
II.1.6)Inlichtingen over percelenVerdeling in percelen: neen
II.2)Beschrijving
II.2.2)Aanvullende CPV-code(s)38400000 Instrumenten voor het controleren van fysische eigenschappen
II.2.4)Beschrijving van de aanbesteding:
Möbius2 Modules DSM and ASM.