Aankondiging van een opdracht
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.1)Benaming:
RO Civiel- en cultuurtechnische werkzaamheden (2023-2027)
Referentienummer: 2022153158
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie50000000 Reparatie- en onderhoudsdiensten
II.1.4)Korte beschrijving:
Dit betreft de openbare aanbesteding voor de Raamovereenkomst Civiel- en cultuurtechnische werkzaamheden (2023-2027) voor WSRL. Binnen deze raamovereenkomst zullen opdrachten verstrekt gaan worden met een maximale waarde van € 25.000,-. WSRL sluit met maximaal 20 inschrijvers per perceel een raamovereenkomst af.
II.1.5)Geraamde totale waardeWaarde zonder btw: 6 500 000.00 EUR
II.1.6)Inlichtingen over percelenVerdeling in percelen: ja
Inschrijvingen mogen worden ingediend voor alle percelen
Maximumaantal percelen dat aan één inschrijver mag worden gegund: 2
II.2)Beschrijving
II.2.1)Benaming:Perceel nr.: 1
II.2.2)Aanvullende CPV-code(s)50000000 Reparatie- en onderhoudsdiensten
II.2.4)Beschrijving van de aanbesteding:
Dit betreft civiel- en cultuurtechnische werkzaamheden zoals beschreven in de aanbestedingsstukken in het oostelijke gedeelte van het beheersgebied van Waterschap Rivierenland, te weten rayon Rijk van Maas en Waal en rayon Betuwe.
II.2.1)Benaming:Perceel nr.: 2
Dit betreft civiel- en cultuurtechnische werkzaamheden zoals beschreven in de aanbestedingsstukken in het westelijke gedeelte van het beheersgebied van Waterschap Rivierenland, te weten rayon Alblasserwaard en beneden Linge en rayon Altena en Bommelerwaard.