Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Diensten - 52357-2023
België-Roeselare: Beplanten en onderhouden van groengebieden
2023/S 020-052357
Aankondiging van een opdracht
Diensten
Rechtsgrond:
II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.1)Benaming:
Maaien van bermen
Referentienummer: GRO/207 W2211 420
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie
77310000 Beplanten en onderhouden van groengebieden
II.1.4)Korte beschrijving:
II.1.5)Geraamde totale waarde
II.1.6)Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2)Beschrijving
II.2.2)Aanvullende CPV-code(s)
45233229 Onderhoud van bermen
II.2.4)Beschrijving van de aanbesteding:
Voorwerp van deze diensten: Maaien van bermen.
Toelichting: Deze opdracht omvat het maaien van bermen, bermgrachten en vage gronden op het grondgebied van Roeselare.
Plaats van dienstverlening: diverse locaties in de stad.
Volgende bepalingen zijn van toepassing op alle straten in Roeselare, dit volgens het bermbeheer.
Voor meer info, zie https://www.roeselare.be/wonen/groen-en-omgeving/natuurgebieden-en-onderhoud/natuurbeheer/bermbeheer
Het werk omvat het maaien en indien van toepassing met inbegrip van het afvoeren van het maaisel, van bermen, grachten en vage gronden. Bij de eerste en eventueel tweede maaibeurt zullen worden gemaaid: - alle gelijkgrondse wegbermen ongeacht hun breedte (eerste snede) indien van toepassing ook de volledige binnen- en buitentalud van de aanwezige grachten (respectievelijk tweede en derde snede) - alle vaag liggende gronden, al of niet enkel tijdens de eerste maaibeurt of tijdens eerste en tweede maaibeurt. Deze worden verder omschreven in het bestek.