Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Dodávky - 52410-2023
Česko-Ústí nad Labem: Zdravotnické přístroje
2023/S 020-052410
Oznámení o zahájení zadávacího řízení
Dodávky
Právní základ:
II.1)Rozsah veřejné zakázky
II.1.1)Název:
Repetitivní transkraniální magnetická stimulace (rTMS) pro Psychiatrické oddělení Nemocnice Most, o.z.
II.1.2)Hlavní kód CPV
33100000 Zdravotnické přístroje
II.1.4)Stručný popis:
Předmětem této veřejné zakázky je pronájem repetitivní transkraniální magnetické stimulace (rTMS) pro Krajskou zdravotní, a.s. Nemocnice Most, o.z., spolu s odpovídajícím příslušenství.
II.1.5)Předpokládaná celková hodnota
Hodnota bez DPH: 2 886 600.00 CZK
II.1.6)Informace o částech
Zakázka je rozdělena na části: ne
II.2)Popis
II.2.4)Popis zakázky: