Aankondiging van een opdracht – speciale sectoren
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/25/EU
II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.1)Benaming:
Oproep tot aanvraag tot deelneming - C-22-042 Het beschikbaar stellen van elektrisch vermogen en het leveren van elektrische energie met bijhorende dienstverlening - Periode 2024-2026
Referentienummer: C-22-042
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie09310000 Elektriciteit
II.1.4)Korte beschrijving: II.1.5)Geraamde totale waarde
II.1.6)Inlichtingen over percelenVerdeling in percelen: neen
II.2)Beschrijving
II.2.4)Beschrijving van de aanbesteding:
C-22-042 Het beschikbaar stellen van elektrisch vermogen en het leveren van elektrische energie met bijhorende dienstverlening - Periode 2024-2026