II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Zaprojektowanie i wykonanie aplikacji w formie symulatora wykorzystującego technikę wirtualnej rzeczywistości (VR) z podziałem na 5 pakietów, umożliwiających tworzenie wariantów symulacji
Numer referencyjny: RZP/PN/67/1/21/23
II.1.2)Główny kod CPV38970000 Badawcze, testowe i naukowe symulatory techniczne
II.1.4)Krótki opis:
Przedmiotem zamówienia jest zaprojektowanie i wykonanie aplikacji w formie symulatora wykorzystującego technikę wirtualnej rzeczywistości (VR) z podziałem na 5 pakietów, umożliwiające tworzenie wariantów symulacji przez osoby nieposiadające wiedzy technicznej z możliwością prowadzenia symulacji z wykorzystaniem komputera klasy PC wyposażonego w monitor ekranowy. Przedmiot zamówienia został podzielony na 5 pakietów:
Pakiet nr 1 – Model anatomiczny człowieka – 1 szt.
Pakiet nr 2 – Pracownia chemiczna – 1 szt.
Pakiet nr 3 – Ratownictwo medyczne – LPR – 1 szt.
Pakiet nr 4 – Narzędzia chirurgiczne – medycyna – LPR – 1 szt.
Pakiet nr 5 – Ratownictwo medyczne – TRIAGE – 1 szt.
Przedmiot zamówienia należy zrealizować w oparciu o założenia określone Specyfikacjach asortymentowo-cenowych stanowiących załączniki nr 3.1 – 3.5 oraz w Specyfikacjach technicznych stanowiących załączniki nr 2.1 – 2.5 do SWZ.
II.1.5)Szacunkowa całkowita wartość
II.1.6)Informacje o częściachTo zamówienie podzielone jest na części: tak
Oferty można składać w odniesieniu do wszystkich części
II.2)Opis
II.2.1)Nazwa:
Część nr: 1
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV30213000 Komputery osobiste
72000000 Usługi informatyczne: konsultacyjne, opracowywania oprogramowania, internetowe i wsparcia
38970000 Badawcze, testowe i naukowe symulatory techniczne
II.2.4)Opis zamówienia:
Przedmiotem zamówienia jest zaprojektowanie i wykonanie aplikacji w formie symulatora wykorzystującego technikę wirtualnej rzeczywistości (VR), umożliwiające tworzenie wariantów symulacji przez osoby nieposiadające wiedzy technicznej z możliwością prowadzenia symulacji z wykorzystaniem komputera klasy PC wyposażonego w monitor ekranowy - pakiet 1 - Model anatomiczny człowieka – 1 szt.
Przedmiot zamówienia należy zrealizować w oparciu o założenia określone Specyfikacjach asortymentowo-cenowych stanowiących załączniki nr 3.1 oraz w Specyfikacjach technicznych stanowiących załączniki nr 2.1 do SWZ.
Pakiet nr 2 – Laboratorium chemiczne – 1 szt.
Część nr: 2
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV30200000 Urządzenia komputerowe
Przedmiotem zamówienia jest zaprojektowanie i wykonanie aplikacji w formie symulatora wykorzystującego technikę wirtualnej rzeczywistości (VR), umożliwiające tworzenie wariantów symulacji przez osoby nieposiadające wiedzy technicznej z możliwością prowadzenia symulacji z wykorzystaniem komputera klasy PC wyposażonego w monitor ekranowy - Pakiet nr 2 – Laboratorium chemiczne – 1 szt.
Przedmiot zamówienia należy zrealizować w oparciu o założenia określone Specyfikacjach asortymentowo-cenowych stanowiących załączniki nr 3.2 oraz w Specyfikacjach technicznych stanowiących załączniki nr 2.2 do SWZ.
Pakiet nr 3 –Lotnicze Pogotowie Ratunkowe – LPR – 1 szt.
Część nr: 3
Przedmiotem zamówienia jest zaprojektowanie i wykonanie aplikacji w formie symulatora wykorzystującego technikę wirtualnej rzeczywistości (VR), umożliwiające tworzenie wariantów symulacji przez osoby nieposiadające wiedzy technicznej z możliwością prowadzenia symulacji z wykorzystaniem komputera klasy PC wyposażonego w monitor ekranowy - Pakiet nr 3 – Lotnicze Pogotowie Ratunkowe – LPR – 1 szt.
Przedmiot zamówienia należy zrealizować w oparciu o założenia określone Specyfikacjach asortymentowo-cenowych stanowiących załączniki nr 3.3 oraz w Specyfikacjach technicznych stanowiących załączniki nr 2.3 do SWZ.
Pakiet nr 4 – Narzędzia chirurgiczne – 1 szt.
Część nr: 4
Przedmiotem zamówienia jest zaprojektowanie i wykonanie aplikacji w formie symulatora wykorzystującego technikę wirtualnej rzeczywistości (VR), umożliwiające tworzenie wariantów symulacji przez osoby nieposiadające wiedzy technicznej z możliwością prowadzenia symulacji z wykorzystaniem komputera klasy PC wyposażonego w monitor ekranowy - Pakiet nr 4 – Narzędzia chirurgiczne – 1 szt.
Przedmiot zamówienia należy zrealizować w oparciu o założenia określone Specyfikacjach asortymentowo-cenowych stanowiących załączniki nr 3.4 oraz w Specyfikacjach technicznych stanowiących załączniki nr 2.4 do SWZ.
Część nr: 5
Przedmiotem zamówienia jest zaprojektowanie i wykonanie aplikacji w formie symulatora wykorzystującego technikę wirtualnej rzeczywistości (VR), umożliwiające tworzenie wariantów symulacji przez osoby nieposiadające wiedzy technicznej z możliwością prowadzenia symulacji z wykorzystaniem komputera klasy PC wyposażonego w monitor ekranowy - Pakiet nr 5 – Ratownictwo medyczne – TRIAGE – 1 szt.
Przedmiot zamówienia należy zrealizować w oparciu o założenia określone Specyfikacjach asortymentowo-cenowych stanowiących załączniki nr 3.5 oraz w Specyfikacjach technicznych stanowiących załączniki nr 2.5 do SWZ.