Podstawa prawna:
Dyrektywa 2014/24/UE
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Zakup i dostawa 500 sztuk krzeseł studenckich stanowiących doposażenie sal wykładowych w budynkach WA i WIZ i Centrum Mechatroniki Politechniki Poznańskiej
Numer referencyjny: AD/ZP/16/23
II.1.2)Główny kod CPV39100000 Meble
II.1.4)Krótki opis:
Zakup i dostawa 500 sztuk krzeseł studenckich stanowiących doposażenie sal wykładowych
w budynkach WA i WIZ i Centrum Mechatroniki Politechniki Poznańskiej z podziałem na części:
Pakiet nr 1 – 250 szt. krzeseł w budynkach WA i WIZ PP
Pakiet nr 2 – 250 szt. krzeseł w Budynku Mechatroniki PP
II.1.5)Szacunkowa całkowita wartość
II.1.6)Informacje o częściachTo zamówienie podzielone jest na części: tak
Oferty można składać w odniesieniu do wszystkich części
II.2)Opis
II.2.1)Nazwa:
Część nr: 1
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV39112000 Krzesła
II.2.4)Opis zamówienia:
Część nr: 2