Juridiskais pamats:
Regula (ES, Euratom) Nr. 2018/1046
I iedaļa: Līgumslēdzēja iestāde
II.1)Iepirkuma apjoms
II.1.1)Nosaukums:
IKT pakalpojumu sniegšana attiecībā uz SEG un IMS mobilajām lietojumprogrammām
Atsauces numurs: EMSA/OP/1/2020
II.1.2)Galvenās CPV kods72000000 IT pakalpojumi konsultēšana, programmatūras izstrāde, internets un atbalsts
II.1.4)Īss apraksts:
Mērķis ir noslēgt pamatnolīgumu ar pieredzējušu darbuzņēmēju, kurš var sniegt atbalstu Eiropas Jūras drošības aģentūrai (EMSA) attiecībā uz kodu labošanu, attīstošo uzturēšanu, IT palīdzības dienesta darbu un uzlabojumiem saistībā ar SEG tīmekļa lietojumprogrammu un IMS mobilo(-ajām) lietojumprogrammu(-ām). Sīkāku informāciju lūdzam skatīt iepirkuma dokumentos.
II.1.5)Paredzamā kopējā vērtībaVērtība bez PVN: 1 600 000.00 EUR
II.1.6)Informācija par daļāmLīgums ir sadalīts daļās: nē
II.2)Apraksts
II.2.2)Papildu CPV kods(-i)48000000 Programmatūras pakotne un informācijas sistēmas
II.2.4)Iepirkuma apraksts:
Ņemot vērā šīs procedūras ierobežojumu, IT pakalpojumu iegādei attiecībā kodu labošanu, attīstošo uzturēšanu, IT palīdzības dienesta darbu un uzlabojumiem saistībā ar SEG tīmekļa lietojumprogrammu un IMS mobilo(-ajām) lietojumprogrammu(-ām), tika izvēlēta atklāta procedūra. Sīkāku informāciju lūdzam skatīt iepirkuma dokumentos.