II.1)Rozsah obstarávania
II.1.1)Názov:
Inteligentné prvky správy mesta Brezno
Referenčné číslo: DEN-005-2023
II.1.2)Hlavný kód CPV34926000 Vybavenie na riadenie parkovísk
II.1.4)Stručný opis:
Predmetom zákazky je dodávka technológií, zariadení a technologického vybavenia v rámci projektu Inteligentné prvky správy mesta Brezno. Predmet zákazky je rozdelený do 4 samostatných častí, pričom uchádzač môže predložiť elektronickú ponuku na jednu alebo viac časti predmetu zákazky. Podrobný popis je uvedený v Opise predmetu zákazky súťažných podkladov. Bližšie informácie ohľadom predmetu zákazky sú súčasťou súťažných podkladov.
II.1.5)Celková odhadovaná hodnotaHodnota bez DPH: 842 431.34 EUR
II.1.6)Informácie o častiachTáto zákazka sa delí na časti: áno
Ponuky možno predkladať na všetky časti
II.2)Opis
II.2.1)Názov:
HW vybavenie potrebné pre spustenie aplikačných služieb mesta Brezno
Časť č.: 1
II.2.2)Dodatočné kódy CPV34926000 Vybavenie na riadenie parkovísk
35113300 Bezpečnostné zariadenia
38344000 Zariadenia na monitorovanie znečistenia
II.2.4)Opis obstarávania:
Predmetom zákazky je dodávka technológií, zariadený a technologického vybavenia v rámci projektu Inteligentné prvky správy mesta Brezno a to konkrétne HW vybavenie potrebné pre spustenie aplikačných služieb mesta Brezno. Podrobný popis je uvedený v Opise predmetu zákazky súťažných podkladov. Bližšie informácie ohľadom predmetu zákazky sú súčasťou súťažných podkladov.
II.2.2)Dodatočné kódy CPV48000000 Softvérové balíky a informačné systémy
Predmetom zákazky je dodávka technológií, zariadený a technologického vybavenia v rámci projektu Inteligentné prvky správy mesta Brezno a to konkrétne Mestský dátový portál. Podrobný popis je uvedený v Opise predmetu zákazky súťažných podkladov. Bližšie informácie ohľadom predmetu zákazky sú súčasťou súťažných podkladov.
Modernizácia verejného osvetlenia mesta
Časť č.: 3
II.2.2)Dodatočné kódy CPV34993000 Osvetlenie ciest
Predmetom zákazky je dodávka technológií, zariadený a technologického vybavenia v rámci projektu Inteligentné prvky správy mesta Brezno a to konkrétne modernizácia verejného osvetlenia mesta. Podrobný popis je uvedený v Opise predmetu zákazky súťažných podkladov. Bližšie informácie ohľadom predmetu zákazky sú súčasťou súťažných podkladov.
SW vybavenie potrebné pre spustenie aplikačných služieb mesta Brezno
Časť č.: 4
II.2.2)Dodatočné kódy CPV48810000 Informačné systémy
Predmetom zákazky je dodávka technológií, zariadený a technologického vybavenia v rámci projektu Inteligentné prvky správy mesta Brezno a to konkrétne softvérové vybavenie potrebné pre spustenie aplikačných služieb mesta Brezno. Podrobný popis je uvedený v Opise predmetu zákazky súťažných podkladov. Bližšie informácie ohľadom predmetu zákazky sú súčasťou súťažných podkladov.