Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Доставки - 52635-2023
Submission deadline has been amended by:  95234-2023
България-София: Медицинско оборудване
2023/S 020-052635
Обявление за поръчка
Доставки
II.1)Обхват на обществената поръчка
II.1.1)Наименование:
Доставка, монтаж, въвеждане в експлоатация, обучение и гаранционен сервиз на медицинска апаратура за нуждите на клиниките по анестезиология, съдова хирургия и ЛЧХ в УМБАЛСМ „Н. И. Пирогов“ ЕАД
II.1.2)Основен CPV код
33100000 Медицинско оборудване
II.1.4)Кратко описание:
Предметът на настоящата обществена поръчка е: „Доставка, монтаж, въвеждане в експлоатация, обучение и гаранционен сервиз на медицинска апаратура за нуждите на клиниките по анестезиология, съдова хирургия и лицево-челюстна хирургия в УМБАЛСМ „Н. И. Пирогов“ ЕАД“
II.1.5)Прогнозна обща стойност
Стойност, без да се включва ДДС: 166 400.00 BGN
II.1.6)Информация относно обособените позиции
Настоящата поръчка е разделена на обособени позиции: да
Оферти могат да бъдат подавани за всички обособени позиции
II.2)Описание
II.2.1)Наименование:
Миялно-дезинфекционна машина
Обособена позиция №: 1
II.2.2)Допълнителни CPV кодове
II.2.4)Описание на обществената поръчка:
Минималният гаранционен срок на апаратурата по е не по-кратък от 12 (дванадесет) месеца.
Пациентни монитори (10 броя)
Обособена позиция №: 2
Транспортни респиратори (2 броя)
Обособена позиция №: 3
Минималният гаранционен срок на апаратурата по е не по-кратък от 24 (двадесет и четири) месеца.