Results of the procurement procedure
Legal Basis:
Directive 2014/24/EU
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Klientų aptarnavimo užsienyje paslaugos Nr. MD-D2-72
II.1.2)Main CPV code79342320 Customer-care services
II.1.4)Short description:
Įsigytos paslaugos sudarys palankesnes sąlygas užsienio valstybių piliečiams, esantiems užsienyje, naudotis Lietuvos Respublikos įstaigų teikiamomis elektroninėmis paslaugomis ir įsigyti e. rezidento kortelę, vadovaujantis Lietuvos Respublikos įstatymo „Dėl užsieniečių teisinės padėties“ 1402 straipsnio 2 dalimi ir 1406 straipsniu, Lietuvos Respublikos elektroninio rezidento statuso suteikimo tvarkos aprašo, patvirtinto Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministro 2020 m. spalio 29 d. įsakymu Nr. 1V-1106 „Dėl Lietuvos Respublikos elektroninio rezidento statuso suteikimo tvarkos aprašo patvirtinimo“, nuostatomis.
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: no
II.2)Description
II.2.2)Additional CPV code(s)79342320 Customer-care services
II.2.4)Description of the procurement: