Podstawa prawna:
Dyrektywa 2014/24/UE
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Umowa ramowa na świadczenie usług telekomunikacyjnych drogą satelitarną
Numer referencyjny: 2611.13.2022.IR
II.1.2)Główny kod CPV64210000 Usługi telefoniczne i przesyłu danych
II.1.4)Krótki opis:
Przedmiotem zamówienia jest zawarcie umowy ramowej określającej warunki
i zasady zamówień szczegółowych na zakup świadczonych usług telekomunikacyjnych drogą satelitarną
II.1.5)Szacunkowa całkowita wartość
II.1.6)Informacje o częściachTo zamówienie podzielone jest na części: nie
II.2)Opis
II.2.4)Opis zamówienia: