II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Dostawa produktów leczniczych w ramach programów lekowych
Numer referencyjny: DZP/20/2023
II.1.2)Główny kod CPV33600000 Produkty farmaceutyczne
II.1.4)Krótki opis:
Dostawa produktów leczniczych - 21 pakietów asortymentowych
II.1.5)Szacunkowa całkowita wartośćWartość bez VAT: 15 518 724.34 PLN
II.1.6)Informacje o częściachTo zamówienie podzielone jest na części: tak
Oferty można składać w odniesieniu do wszystkich części
II.2)Opis
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV33600000 Produkty farmaceutyczne
II.2.4)Opis zamówienia:
Ponesimodum - 2 pozycje asortymentowe
Cobimetinib hemifumarate - 20 op
Alemtuzumab Koncentrat do sporządzania roztworu do infuzji 12 mg x 1 fiolka - 36 szt
II.2.1)Nazwa:Część nr: 10
Olaparibum - 2 pozycje asortymentowe