Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Dodávky - 52818-2023
Submission deadline has been amended by:  93838-2023
Česko-Třebíč: Mikroskopy
2023/S 020-052818
Oznámení o zahájení zadávacího řízení
Dodávky
II.1)Rozsah veřejné zakázky
II.1.1)Název:
Lékařský mikroskop s kamerou
Spisové číslo: VZ61
II.1.2)Hlavní kód CPV
38510000 Mikroskopy
II.1.4)Stručný popis:
Předmětem zakázky je dodání zdravotnické techniky a vybavení pro Nemocnici Třebíč, příspěvkovou organizaci. Předmětem plnění veřejné zakázky v rámci tohoto zadávacího řízení je dodávka 1 ks nového nepoužívaného lékařského mikroskopu s kamerou včetně příslušenství.
II.1.5)Předpokládaná celková hodnota
Hodnota bez DPH: 550 000.00 CZK
II.1.6)Informace o částech
Zakázka je rozdělena na části: ne
II.2)Popis
II.2.4)Popis zakázky:
Předmětem zakázky je dodání zdravotnické techniky a vybavení pro Nemocnici Třebíč, příspěvkovou organizaci. Předmětem plnění veřejné zakázky v rámci tohoto zadávacího řízení je dodávka 1 ks nového nepoužívaného lékařského mikroskopu s kamerou včetně příslušenství. Podrobné požadavky zadavatele na dodávku a další podmínky jsou v zadávací dokumentaci.