Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Leveringen - 52864-2023
Submission deadline has been amended by:  114551-2023
België-Mol: Autoclaven
2023/S 020-052864
Aankondiging van een opdracht
Leveringen
II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.1)Benaming:
Aankoop en installatie van een autoclaaf voor carbonisatie reacties
Referentienummer: VITO-SMAT-AUTCLAAF
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie
33191110 Autoclaven
II.1.4)Korte beschrijving:
II.1.5)Geraamde totale waarde
II.1.6)Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2)Beschrijving
II.2.4)Beschrijving van de aanbesteding:
Ontwerp, constructie en installatie van een een autoclaaf voor carbonisatie