Νομική βάση:
Οδηγία 2014/24/ΕΕ
II.1)Εύρος της σύμβασης
II.1.1)Τίτλος:
ΑΝΟΙΚΤΟΣ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΜΕ ΣΚΟΠΟ ΤΗ ΣΥΝΑΨΗ ΣΥΜΦΩΝΙΑΣ ΠΛΑΙΣΙΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ, ΑΣΒΕΣΤΟΛΙΘΙΚΟΥ ΤΣΙΜΕΝΤΟΥ ΚΑΙ ΛΕΥΚΟΥ ΤΣΙΜΕΝΤΟΥ
Αριθμός αναφοράς: ΓΛ 01/2023
II.1.2)Κωδικός κύριου λεξιλογίου CPV44111200 Τσιμέντο
II.1.4)Σύντομη περιγραφή:
II.1.5)Εκτιμώμενη συνολική αξία
II.1.6)Πληροφορίες σχετικά με τα τμήματαΗ παρούσα σύμβαση υποδιαιρείται σε τμήματα: ναι
Μπορούν να υποβληθούν προσφορές για μέγιστο αριθμό τμημάτων: 2
II.2)Περιγραφή
II.2.1)Τίτλος:Αριθμός τμήματος: 1
II.2.2)Επιπλέον κωδικός(-οί) CPV44111200 Τσιμέντο
II.2.4)Περιγραφή της σύμβασης:
II.2.1)Τίτλος:Αριθμός τμήματος: 2