Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Dostawy - 52890-2023
Polska-Poznań: Urządzenia komputerowe
2023/S 020-052890
Ogłoszenie o zamówieniu
Dostawy
Podstawa prawna:
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Sukcesywna dostawa niestandardowych dla Zamawiającego laptopów, komputerów i tabletów na okres 6 miesięcy, z prawem opcji
Numer referencyjny: ZP/3994/D/22/1
II.1.2)Główny kod CPV
30200000 Urządzenia komputerowe
II.1.4)Krótki opis:
4.1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa niestandardowych dla Zamawiającego laptopów, komputerów i tabletów na okres 1 roku z prawem opcji, z możliwością przedłużenia o rok, z prawem opcji. Zamawiający zobowiązuje się do zakupienia towarów objętych przedmiotem niniejszego postępowania o wartości nie niższej niż 80% maksymalnej wartości zawartej z Wykonawcą umowy. Przewidziana przez Zamawiającego w opisie przedmiotu zamówienia ilość sprzętu komputerowego poszczególnego modelu jest wielkością orientacyjną i może ulec zmianie (zmniejszeniu w zakresie jednego modelu sprzętu na rzecz zwiększenia ilości sprzętu w zakresie innego modelu/modeli sprzętu) w zależności od potrzeb Zamawiającego w trakcie trwania umowy w ramach zamówień zamiennie bilansujących się w kwocie maksymalnego wynagrodzenia brutto Wykonawcy określonego umową na podstawie ceny wskazanej w ofercie Wykonawcy.
II.1.5)Szacunkowa całkowita wartość
Wartość bez VAT: 340 000.00 PLN
II.1.6)Informacje o częściach
To zamówienie podzielone jest na części: nie
II.2)Opis
II.2.4)Opis zamówienia:
Przedmiotem zamówienia są: laptopy, tablet, komputer AIO, komputer mini.
4.2. Sprzęt komputerowy dostarczany będzie partiami (w formie zamówień częściowych) w zależności od potrzeb Zamawiającego. Cena oferty musi obejmować również transport- dostawę zamówień cząstkowych do poszczególnych jednostek organizacyjnych Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza, każdorazowo wskazywanych przez Zamawiającego. Pod pojęciem dostawa Zamawiający rozumie sprzedaż i dostarczenie sprzętu do użytkownika.
4.3. Zamawiający wskazuje, iż odnośnie realizacji przedmiotu zamówienia objętego niniejszym postępowaniem, przewiduje prawo opcji, o którym mowa w art. 31 ust. 2 oraz 441 ustawy Pzp. Prawo opcji dla niniejszego zamówienia polega na tym, iż Zamawiający jest zobowiązany do zakupu jedynie części dostaw objętych niniejszym zamówieniem (zamówienie podstawowe), natomiast odnośnie pozostałego zakresu może dokonać zakupu tych dostaw, ale nie jest do tego zobowiązany (zamówienie opcjonalne).
4.4. Ostatecznie zamówiona ilość sprzętu komputerowego w każdym modelu objętym przedmiotem zamówienia zależeć będzie od bieżącego zapotrzebowania Zamawiającego, jednak zsumowana wartość brutto zamówionych towarów nie może przekroczyć maksymalnej wartości brutto umowy. Ostateczna wartość zakupionych przez Zamawiającego towarów może być jednak niższa od tej maksymalnej wartości (nie niższa jednak niż 80% umowy), W przypadku niewykorzystania w okresie 6 miesięcy od podpisania umowy pełnej maksymalnej kwoty brutto Zamawiający dopuszcza możliwość przedłużenia terminu obowiązywania umowy, jednak na okres nie dłuższy niż 1 miesiąc.