Aankondiging van een opdracht
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.1)Benaming:
Doorrekening van analyses en scenario's agrarisch gebruik, ruimtelijke verdeling en andere mogelijke gebiedsgerichte maatregelen op stikstofdepositie
Referentienummer: C2308317
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie90711300 Analyse van milieu-indicatoren voor andere dan bouwwerkzaamheden
II.1.4)Korte beschrijving:
De provincie Noord-Brabant is voornemens om voor de diensten in het kader van doorrekening van scenario's agrarisch gebruik, ruimtelijke verdeling en andere mogelijke gebiedsgerichte maatregelen op het gebied van stikstofdepositie een raamovereenkomst te sluiten met een adviesbureau of consortium. Het doel is de bevordering van gebiedsontwikkeling met als resultaat dat deze diensten op een efficiënte en effectieve wijze ingekocht kunnen worden, waarbij ingespeeld kan worden op de dynamiek die de gebiedsontwikkeling met zich meebrengt. Ook de overwegingen inzake terugdringen van administratieve lasten, borging van kwaliteit en het meer benutten van kennis en beschikbare capaciteit van de markt, spelen hierbij een rol.
II.1.5)Geraamde totale waarde
II.1.6)Inlichtingen over percelenVerdeling in percelen: neen
II.2)Beschrijving
II.2.4)Beschrijving van de aanbesteding:
De totale maximale opdrachtwaarde inclusief verlengingen is € 800.000,00.