Õiguslik alus:
Direktiiv 2014/24/EL
I osa: Hankija
II.1)Hanke kogus või ulatus
II.1.1)Nimetus:
Loovagentuuride leidmine Sotsiaalkindlustusametile
Viitenumber: 258287
II.1.2)CPV põhikood79341400 Reklaamikampaaniateenused
II.1.4)Lühikirjeldus:
Riigihanke eesmärgiks on leida kuni kolm lepingupartnerit, kes pakuksid Sotsiaalkindlustusameti projektidele kampaania- ja loovlahendusi.
II.1.5)Eeldatav kogumaksumus või suurusjärkMaksumus käibemaksuta: 750 000.00 EUR
II.1.6)Teave osade kohtaHankeleping on jaotatud osadeks: ei
II.2)Kirjeldus
II.2.2)CPV lisakood(id)79341400 Reklaamikampaaniateenused
II.2.4)Hanke kirjeldus: