Ogłoszenie o zamówieniu – zamówienia sektorowe
Podstawa prawna:
Dyrektywa 2014/25/UE
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Kompleksowa obsługa w JSW S.A. KWK „Pniówek” placów składowych i transportu wewnętrznego kopalnianą siecią kolei wąskotorowej (...) do JSW S.A. KWK „Pniówek” urządzeń przeładunkowych i transportowych
Numer referencyjny: 97/P/22
II.1.2)Główny kod CPV63100000 Usługi przeładunku i składowania towarów
II.1.4)Krótki opis:
Kompleksowa obsługa w JSW S.A. KWK „Pniówek” placów składowych i transportu wewnętrznego kopalnianą siecią kolei wąskotorowej wraz z obsługą należących do JSW S.A. KWK „Pniówek” urządzeń przeładunkowych i transportowych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Specyfikacja techniczna, stanowiąca Załącznik nr 1 do SWZ.
II.1.5)Szacunkowa całkowita wartość
II.1.6)Informacje o częściachTo zamówienie podzielone jest na części: nie
II.2)Opis
II.2.4)Opis zamówienia: