Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Dostawy - 53019-2023
Polska-Zielona Góra: Aparatura kontrolna i badawcza
2023/S 020-053019
Ogłoszenie o zamówieniu
Dostawy
Podstawa prawna:
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Dostawa, montaż i instalacja kompletnego systemu pomiarowego opartego na odbiorniku Tempest do prowadzenia pomiarów emisji elektromagnetycznych promieniowanych i przewodzonych (...).
Numer referencyjny: DA.III.2721.1.2.2023
II.1.2)Główny kod CPV
38500000 Aparatura kontrolna i badawcza
II.1.4)Krótki opis:
Przedmiotem zamówienia jest dostawa, montaż i instalacja kompletnego systemu pomiarowego opartego na odbiorniku Tempest do prowadzenia pomiarów emisji elektromagnetycznych promieniowanych i przewodzonych, na zgodność z wymaganiami normy SDIP-27/2; CISPR 11, CISPR 16, CISPR 32, MIL-STD 461G, Polskiej Normy Obronnej NO-06-A200:2012. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do niniejszej SWZ.
II.1.5)Szacunkowa całkowita wartość
Wartość bez VAT: 2 409 418.23 PLN
II.1.6)Informacje o częściach
To zamówienie podzielone jest na części: nie
II.2)Opis
II.2.4)Opis zamówienia: