Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Usługi - 53062-2023
Polska-Gorzów Śląski: Usługi związane z odpadami
2023/S 020-053062
Ogłoszenie o zamówieniu
Usługi
Podstawa prawna:
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Odbieranie i zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu gminy Gorzów Śląski
Numer referencyjny: IZP-IV.271.1.2023
II.1.2)Główny kod CPV
90500000 Usługi związane z odpadami
II.1.4)Krótki opis:
Części 1 zamówienia
„Gospodarowanie odpadami komunalnymi z terenu gminy Gorzów Śląski”
Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych i niezamieszkałych na terenie gminy Gorzów Śląski w sposób zapewniający osiągnięcie odpowiednich poziomów recyklingu, przygotowania do ponownego użycia i odzysku innymi metodami oraz ograniczenia masy odpadów komunalnych ulegających biodegradacji przekazywanych do składowania.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 15 do SWZ – (opis zamówienia + załączniki do opisu przedmiotu zamówienia).
Części 2 zamówienia
„Gospodarowanie odpadami z Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK)”
Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z Punktu Selektywnego Zbierania
Odpadów Komunalnych w Gorzowie Śląskim, ul. Adama Mickiewicza 16, 46-310 Gorzów Śląski.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 16 do SWZ – (opis zamówienia + załączniki do opisu przedmiotu zamówienia).
II.1.5)Szacunkowa całkowita wartość
Wartość bez VAT: 1 965 314.12 PLN
II.1.6)Informacje o częściach
To zamówienie podzielone jest na części: tak
Oferty można składać w odniesieniu do wszystkich części
II.2)Opis
II.2.1)Nazwa:
Część nr: 1
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV
90511000 Usługi wywozu odpadów
90512000 Usługi transportu odpadów
90513100 Usługi wywozu odpadów pochodzących z gospodarstw domowych
34928480 Pojemniki i kosze na odpady i śmieci
II.2.4)Opis zamówienia:
1) Przedmiot zamówienia
1.1. Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych i niezamieszkałych na terenie gminy Gorzów Śląski w sposób zapewniający osiągnięcie odpowiednich poziomów recyklingu, przygotowania do ponownego użycia i odzysku innymi metodami oraz ograniczenia masy odpadów komunalnych ulegających biodegradacji przekazywanych do składowania;
1.2. Wyposażenie nieruchomości zamieszkałych oraz niezamieszkałych w komplet pojemników do zbierania odpadów według zestawienia adresów w załączniku nr 1.
1.3. Osiąganie poziomów recyklingu, przygotowania do ponownego użycia i odzysku innymi metodami niektórych frakcji odpadów komunalnych oraz ograniczenia masy odpadów komunalnych ulegających biodegradacji przekazywanych do składowania, zgodnie z zapisami ustawy z dnia 13 września 1996r. o utrzymaniu czystości i porządku w gminach (t.j. Dz.U. z 2022 r. poz. 2519 ze zm.), zapisami Planu Gospodarki Odpadami dla Województwa Opolskiego;
2) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 15 do SWZ –
(opis zamówienia + załączniki do opisu przedmiotu zamówienia).
Gospodarowanie odpadami z Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK)
Część nr: 2
w zakresie:
1) Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z Punktu Selektywnego Zbierania
2) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 16 do SWZ – (opis zamówienia + załączniki do opisu przedmiotu zamówienia).