Νομική βάση:
Οδηγία 2014/24/ΕΕ
II.1)Εύρος της σύμβασης
II.1.1)Τίτλος:
ΕΝΙΣΧΥΣΗ ΤΗΣ ΜΙΚΡΟΚΙΝΗΤΙΚΟΤΗΤΑΣ ΣΤΟ ΔΗΜΟ ΔΡΑΜΑΣ
II.1.2)Κωδικός κύριου λεξιλογίου CPV34430000 Ποδήλατα
II.1.4)Σύντομη περιγραφή:
Αντικείμενο της σύμβασης είναι η προμήθεια, εγκατάσταση, παραμετροποίηση και λειτουργία ενός ολοκληρωμένου συστήματος μίσθωσης ηλεκτρικών ποδηλάτων για το Δήμο Δράμας.
II.1.5)Εκτιμώμενη συνολική αξίαΑξία χωρίς ΦΠΑ: 249 989.00 EUR
II.1.6)Πληροφορίες σχετικά με τα τμήματαΗ παρούσα σύμβαση υποδιαιρείται σε τμήματα: όχι
II.2)Περιγραφή
II.2.2)Επιπλέον κωδικός(-οί) CPV31681500 Συσκευές φόρτισης
32440000 Τερματικά και εξοπλισμός τηλεμετρίας
48781000 Πακέτα λογισμικού διαχείρισης συστημάτων
50111100 Υπηρεσίες διαχείρισης στόλου οχημάτων
51612000 Υπηρεσίες εγκατάστασης εξοπλισμού επεξεργασίας πληροφοριών
71356300 Υπηρεσίες τεχνικής υποστήριξης
72212421 Υπηρεσίες ανάπτυξης λογισμικού διαχείρισης εγκαταστάσεων
79342200 Υπηρεσίες προώθησης
79993100 Υπηρεσίες διαχείρισης εγκαταστάσεων
80533100 Υπηρεσίες εκπαίδευσης στον τομέα της πληροφορικής
79341400 Υπηρεσίες διαφημιστικής εκστρατείας
II.2.4)Περιγραφή της σύμβασης: