II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Dostawa leków - programy lekowe
Numer referencyjny: ZZP-344/3/2023
II.1.2)Główny kod CPV33600000 Produkty farmaceutyczne
II.1.4)Krótki opis:
Przedmiotem zamówienia jest dostawa leków /programy lekowe/ zgodnie z wykazem asortymentowo – cenowym stanowiącym zał. nr 2 do SWZ
II.1.5)Szacunkowa całkowita wartość
II.1.6)Informacje o częściachTo zamówienie podzielone jest na części: tak
Oferty można składać w odniesieniu do wszystkich części
II.2)Opis
II.2.1)Nazwa:
dostawa leków stosowanych w SM
Część nr: 1
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV33600000 Produkty farmaceutyczne
II.2.4)Opis zamówienia:
Interferon beta 1b opakowanie zbiorcze, 15 pojedynczych zestawów do wstrzyknięć. 250μg w 1 ml Zestaw zawiera: 1 fiolkę z proszkiem substancji czynnej do sporządzania roztworu do wstrzykiwań, 1 amp-strz z rozpuszczalnikiem (0,54% roztwór chlorku sodu), 1 łącznik ( adapter) fiolki z wstępnie zamocowaną igłą (igła 30G), 2 waciki nasączone alkoholem do oczyszczenia fiolki i skóry /50 op./
Część nr: 2
Interferon beta 1a, - roztwór do wstrzykiwań; 44 µg/0,5 ml (12 mln j.m./0,5 ml); 4 wkłady po 1,5 ml /13 op./
Część nr: 3
Interferon beta 1a, 30 mikrogramów (5ml roztworu do wstrzykiwań - 4 wstrzykiwacze do wstrzyknięć domięśniowych) /76op./
Część nr: 4
Fumaran dimetylu kaps. 120 mg x 14 kaps.dojelit.twarde /3 op./ oraz Fumaran dimetylu kaps. 240 mg x 56 kaps.dojelit.twarde /281 op./
Część nr: 5
Teryflunomid - tabletki powlekane; 14 mg; 28 tabl. /86 op./
Część nr: 6
Glatirameri acetas, ampułkostrzykawka 40mg w 1 ml x 12 sztuk /50 op/
dostawa leku stosowanego w AMD
Część nr: 7
fiolka zawierająca 90 mikrolitrów -3,6 mg afliberceptu 40mg/ml /ilość 344/