Aankondiging van een opdracht
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.1)Benaming:
DESIGN & BUILD INSCHUIFWIJK
Referentienummer: EZH-ACACIA_INSCHUIFWIJK-F02_0
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie45000000 Bouwwerkzaamheden
II.1.4)Korte beschrijving:
Vernieuwbouw van 33 sociale woningen
in 2 aansluitende fases in een bewoonde wijk
+ leveren van 4 transitie-woonunits
II.1.5)Geraamde totale waardeWaarde zonder btw: 6 420 000.00 EUR
II.1.6)Inlichtingen over percelenVerdeling in percelen: neen
II.2)Beschrijving
II.2.4)Beschrijving van de aanbesteding: