Aankondiging van een opdracht
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.1)Benaming:
OLP Vivente i.s.m. Onderwijs Inkoop Groep
Referentienummer: OLP.OIGDvW2023.01.Vivente
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie39162100 Leermiddelen
II.1.4)Korte beschrijving:
De aanbesteding heeft betrekking op methode gebonden duurzame gebruiksmaterialen (leerboeken, handleidingen) en methode gebonden verbruiksmaterialen (werkboeken, toetsboeken), methode vervangende software, alsmede op educatieve software.
II.1.5)Geraamde totale waarde
II.1.6)Inlichtingen over percelenVerdeling in percelen: neen
II.2)Beschrijving
II.2.4)Beschrijving van de aanbesteding:
Methodisch materiaal en software bedroeg EUR 172.766 (exclusief BTW.) De omzet met betrekking tot de leerpakketten bedroeg EUR 58.806 (exclusief BTW.)