Hanketeade – võrgustikega seotud sektorid
Õiguslik alus:
Direktiiv 2014/25/EL
I osa: Võrgustiku sektori hankija
II.1)Hanke kogus või ulatus
II.1.1)Nimetus:Viitenumber: 259775
II.1.2)CPV põhikood09134220 Diislikütus (EN 590)
II.1.4)Lühikirjeldus:
Diislikütuse ostmine koos mahutite ja tankurite paigaldusega ostja territooriumile.
II.1.5)Eeldatav kogumaksumus või suurusjärk
II.1.6)Teave osade kohtaHankeleping on jaotatud osadeks: ei
II.2)Kirjeldus
II.2.2)CPV lisakood(id)09134220 Diislikütus (EN 590)
II.2.4)Hanke kirjeldus: