II.1)Ámbito de la contratación
II.1.1)Denominación:
Usługa przeprowadzenia konsultacji z zakresu wdrażania standardów akredytacyjnych oraz wizyty testowej w szpitalach. Zamówienie realizowane w ramach projektu Wsparcie szpitali we wdrażaniu standardów
Número de referencia: SZP-271-5/18
II.1.2)Código CPV principal71621000 Servicios de ensayo o consultoría técnicos
II.1.4)Breve descripción:
Przedmiotem zamówienia jest przeprowadzenie konsultacji z zakresu wdrażania standardów akredytacyjnych oraz wizyty testowej w szpitalach zakwalifikowanym do udziału w projekcie „Wsparcie szpitali we wdrażaniu standardów jakości i bezpieczeństwa opieki” część Program Akredytacji Szpitali, realizowanego w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014–2020 (PO WER) współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa załącznik nr 1 do SIWZ.
II.1.5)Valor total estimado
II.1.6)Información relativa a los lotesEl contrato está dividido en lotes: sí
Pueden presentarse ofertas para todos los lotes
II.2)Descripción
II.2.1)Denominación:
Zespół Opieki Zdrowotnej SPZOZ w Brodnicy - Zespół Opieki Zdrowotnej w Brodnicy - Stacjonarne i Całodobowe Świadczenia Szpitalne
Lote nº: 1
II.2.2)Código(s) CPV adicional(es)73220000 Servicios de consultoría en desarrollo
79410000 Servicios de consultoría comercial y en gestión
79419000 Servicios de consultoría en evaluación
II.2.4)Descripción del contrato:
Przeprowadzenie konsultacji z zakresu wdrażania standardów akredytacyjnych oraz wizyty testowej w szpitalu: Zespół Opieki Zdrowotnej SPZOZ w Brodnicy - Zespół Opieki Zdrowotnej w Brodnicy - Stacjonarne i Całodobowe Świadczenia Szpitalne. Przedmiot zamówienia dla każdego szpitala składa się z 2 aktywności tj.: konsultacji z zakresu wdrażania standardów akredytacyjnych i wizyty testowej w szpitalu.
1 Wojskowy Szpital Kliniczny z Polikliniką SPZOZ w Lublinie - Szpital
Lote nº: 2
Przeprowadzenie konsultacji z zakresu wdrażania standardów akredytacyjnych oraz wizyty testowej w szpitalu: 1 Wojskowy Szpital Kliniczny z Polikliniką SPZOZ w Lublinie - Szpital. Przedmiot zamówienia dla każdego szpitala składa się z 2 aktywności tj.: konsultacji z zakresu wdrażania standardów akredytacyjnych i wizyty testowej w szpitalu.
Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Puławach - Szpital
Lote nº: 3
Przeprowadzenie konsultacji z zakresu wdrażania standardów akredytacyjnych oraz wizyty testowej w szpitalu: Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Puławach - Szpital. Przedmiot zamówienia dla każdego szpitala składa się z 2 aktywności tj.: konsultacji z zakresu wdrażania standardów akredytacyjnych i wizyty testowej w szpitalu.
Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej w Sanoku - Szpital SPZOZ w Sanoku
Lote nº: 4
Przeprowadzenie konsultacji z zakresu wdrażania standardów akredytacyjnych oraz wizyty testowej w szpitalu: Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej w Sanoku - Szpital SPZOZ w Sanoku. Przedmiot zamówienia dla każdego szpitala składa się z 2 aktywności tj.: konsultacji z zakresu wdrażania standardów akredytacyjnych i wizyty testowej w szpitalu.
Szpital Specjalistyczny w Brzozowie Podkarpacki Ośrodek Onkologiczny im. ks. B. Markiewicza - Szpital
Lote nº: 5
Zespół Opieki Zdrowotnej w Łęczycy - Szpital
Lote nº: 6
Przeprowadzenie konsultacji z zakresu wdrażania standardów akredytacyjnych oraz wizyty testowej w szpitalu: Zespół Opieki Zdrowotnej w Łęczycy - Szpital. Przedmiot zamówienia dla każdego szpitala składa się z 2 aktywności tj.: konsultacji z zakresu wdrażania standardów akredytacyjnych i wizyty testowej w szpitalu.
Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Szpital nr 2 im. dr Tadeusza Boczonia w Mysłowicach - Zespół Oddziałów Szpitalnych
Lote nº: 7
Przeprowadzenie konsultacji z zakresu wdrażania standardów akredytacyjnych oraz wizyty testowej w szpitalu: Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Szpital nr 2 im. dr Tadeusza Boczonia w Mysłowicach - Zespół Oddziałów Szpitalnych. Przedmiot zamówienia dla każdego szpitala składa się z 2 aktywności tj.: konsultacji z zakresu wdrażania standardów akredytacyjnych i wizyty testowej w szpitalu.
Uniwersytecki Szpital Kliniczny w Olsztynie - Uniwersytecki Szpital Kliniczny
Lote nº: 8
Przeprowadzenie konsultacji z zakresu wdrażania standardów akredytacyjnych oraz wizyty testowej w szpitalu: Uniwersytecki Szpital Kliniczny w Olsztynie - Uniwersytecki Szpital Kliniczny. Przedmiot zamówienia dla każdego szpitala składa się z 2 aktywności tj.: konsultacji z zakresu wdrażania standardów akredytacyjnych i wizyty testowej w szpitalu.
Powiatowe Centrum Zdrowia Sp. z o.o. z siedzibą w Opolu Lubelskim - Szpital w Poniatowej
Lote nº: 9
Przeprowadzenie konsultacji z zakresu wdrażania standardów akredytacyjnych oraz wizyty testowej w szpitalu: Powiatowe Centrum Zdrowia Sp. z o.o. z siedzibą w Opolu Lubelskim - Szpital w Poniatowej. Przedmiot zamówienia dla każdego szpitala składa się z 2 aktywności tj.: konsultacji z zakresu wdrażania standardów akredytacyjnych i wizyty testowej w szpitalu.
Wielkopolski Ośrodek Reumatologiczny Samodzielny Publiczny Specjalistyczny Zespół Opieki Zdrowotnej w Śremie - Szpital
Lote nº: 10
Przeprowadzenie konsultacji z zakresu wdrażania standardów akredytacyjnych oraz wizyty testowej w szpitalu: Wielkopolski Ośrodek Reumatologiczny Samodzielny Publiczny Specjalistyczny Zespół Opieki Zdrowotnej w Śremie - Szpital. Przedmiot zamówienia dla każdego szpitala składa się z 2 aktywności tj.: konsultacji z zakresu wdrażania standardów akredytacyjnych i wizyty testowej w szpitalu.
NOVUM-MED. Sp. z o.o.- Szpital Powiatowy
Lote nº: 11
Przeprowadzenie konsultacji z zakresu wdrażania standardów akredytacyjnych oraz wizyty testowej w szpitalu: NOVUM-MED. Sp. z o.o.- Szpital Powiatowy - Więcbork. Przedmiot zamówienia dla każdego szpitala składa się z 2 aktywności tj.: konsultacji z zakresu wdrażania standardów akredytacyjnych i wizyty testowej w szpitalu.
Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. błogosławionego księdza Jerzego Popiełuszki we Włocławku
Lote nº: 12
Przeprowadzenie konsultacji z zakresu wdrażania standardów akredytacyjnych oraz wizyty testowej w szpitalu: Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. błogosławionego księdza Jerzego Popiełuszki we Włocławku. Przedmiot zamówienia dla każdego szpitala składa się z 2 aktywności tj.: konsultacji z zakresu wdrażania standardów akredytacyjnych i wizyty testowej w szpitalu.