Base jurídica:
Directiva 2014/24/UE
II.1)Ámbito de la contratación
II.1.1)Denominación:
Diensten voor de terbeschikkingstelling van tijdelijk personeel Stichting Alliantie Voortgezet Onderwijs voor Nijmegen en het land van Maas en Waal
Número de referencia: 20180205
II.1.2)Código CPV principal79620000 Servicios de suministro de personal, incluido personal temporal
II.1.4)Breve descripción:
Diensten voor de terbeschikkingstelling van tijdelijk personeel Stichting Alliantie Voortgezet Onderwijs voor Nijmegen en het land van Maas en Waal.
II.1.5)Valor total estimado
II.1.6)Información relativa a los lotesEl contrato está dividido en lotes: no
II.2)Descripción
II.2.4)Descripción del contrato:
Deze aanbestedingsprocedure betreft 1 perceel voor payrolling.