Results of the procurement procedure
Legal Basis:
Directive 2014/24/EU
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
OPTINIŲ IR OPTOMECHANINIŲ KOMPONENTŲ RINKINYS, NR. VU30321
II.1.2)Main CPV code38600000 Optical instruments
II.1.4)Short description:
Optinių ir optomechaninių komponentų rinkinys
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: yes
II.2)Description
II.2.2)Additional CPV code(s)38600000 Optical instruments
II.2.4)Description of the procurement:
Čirpuoti veidrodžiai - 14 vnt.
II.2.1)Title:
Dielektriniai pilno atspindžio veidrodžiai plataus spektro spinduliuotei
Lot No: 2
Dielektriniai pilno atspindžio veidrodžiai plataus spektro spinduliuotei, 24 vnt.
Motorizuotų poslinkio staliukų vakuumui komplektas
Lot No: 3
Motorizuotų poslinkio staliukų vakuumui komplektas, 3 vnt.