II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Wykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej na terenie Nadleśnictwa Chrzanów w roku 2023
Referenznummer der Bekanntmachung: ZB.270.2.2023
II.1.2)CPV-Code Hauptteil77200000 Dienstleistungen in der Forstwirtschaft
II.1.4)Kurze Beschreibung:
prace z zakresu odnowień, siewów, grodzeń upraw, zabezpieczenia sadzonek oraz przygotowania gleby, do wykonania na terenie Nadleśnictwa Chrzanów w roku 2023.
II.1.5)Geschätzter GesamtwertWert ohne MwSt.: 2 022 413.10 PLN
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
Angebote sind möglich für alle Lose
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Pakiet IO - odnowienia, grodzenia w leśnictwach Chełmek, Podłęże
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)77211500 Baumpflege
77211600 Aussaat von Baumsamen
77230000 Dienstleistungen in Verbindung mit der Forstwirtschaft
77231000 Verwaltung in der Forstwirtschaft
77231600 Aufforstung
77314000 Grundstückspflege
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Prace polegające m.in. na sadzeniu z odkrytym systemem korzeniowym, z zakrytym systemem korzeniowym, grodzeniu upraw przed zwierzyną siatką nową, siatką rozbiórkową, zabezpieczanie sadzonek przed zwierzyną
Pakiet IIO - odnowienia, grodzenia w leśnictwie Bobrek
Los-Nr.: 2
Pakiet IIIO - odnowienia, grodzenia w leśnictwie Płoki
Los-Nr.: 3
Pakiet IVO - odnowienia, grodzenia w leśnictwachMętków, Piła Kościelecka
Los-Nr.: 4
Pakiet VO - odnowienia, grodzenia w leśnictwach Kroczymiech, Szczakowa
Los-Nr.: 5
Pakiet VIO - odnowienia, grodzenia w leśnictwach Dulowa, Bukowno
Los-Nr.: 6
Pakiet VIIO - odnowienia, grodzenia w leśnictwach Sławków, Ciężkowice
Los-Nr.: 7
Pakiet IM - siewy w leśnictwach Płoki, Sławków, Ciężkowice
Los-Nr.: 8
Prace polegające m.in. na siewie nasion
Pakiet IIM - przygotowanie gleby w leśnictwie Kroczymiech
Los-Nr.: 9
Prace polegające m.in. na przygotowaniu gleby: rozdrabnianie pozostałości drzewnych, wyorywanie bruzd pługiem leśnym
Pakiet IIIM - przygotowanie gleby w leśnictwie Mętków
Los-Nr.: 10
Pakiet IVM - przygotowanie gleby w leśnictwie Dulowa, Pila Koscielecka, Sławków
Los-Nr.: 11
Pakiet VM - przygotowanie gleby w leśnictwie Szczakowa
Los-Nr.: 12
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Numer referencyjny: ZB.270.2.2023
II.1.2)Główny kod CPV77200000 Usługi leśnictwa
II.1.4)Krótki opis:
II.1.5)Szacunkowa całkowita wartośćWartość bez VAT: 2 022 413.10 PLN
II.1.6)Informacje o częściachTo zamówienie podzielone jest na części: tak
Oferty można składać w odniesieniu do wszystkich części
II.2)Opis
II.2.1)Nazwa:
Część nr: 1
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV77211500 Usługi pielęgnacji drzew
77211600 Sadzenie drzew
77230000 Usługi doraźne dotyczące leśnictwa
77231000 Usługi gospodarki leśnej
77231600 Usługi zalesiania
77314000 Usługi utrzymania gruntów
II.2.4)Opis zamówienia:
Część nr: 2
Część nr: 3
Część nr: 4
Część nr: 5
Część nr: 6
Część nr: 7
Część nr: 8
Część nr: 9
Część nr: 10
Część nr: 11
Część nr: 12