Anuncio relativo a modificaciones o información adicional
Base jurídica:
II.1)Ámbito de la contratación
II.1.1)Denominación:
Vállalkozási szerződés a Lágymányosi Campus műszaki üzemeltetési és karbantartási feladatainak teljes körű, ArchieFM szoftver alkalmazásával történő ellátására
II.1.2)Código CPV principal79993000 Servicios de gestión de edificios e instalaciones
II.1.4)Breve descripción:
Vállalkozási szerződés a Lágymányosi Campus műszaki üzemeltetési és karbantartási feladatainak teljes körű, ArchieFM szoftver alkalmazásával történő ellátására.
Részajánlattétel kizárásának indokolása: Ajánlatkérő nem teszi lehetővé a részajánlattételt, mivel a szolgáltatás ésszerű keretek között nem osztható meg, a nyertes ajánlattevő által teljesítendő feladatok természetes egységet képeznek. Az üzemeltetési szolgáltatás keretében ellátandó feladatok/nyújtott szolgáltatások jellegüknél fogva egymással szorosan összefüggő, egymásra épülő tevékenységek, amelyek szétválasztása mind szakmai, mind jogi, mind pedig gazdaságossági-ésszerűségi szempontból csak számottevő nehézség árán lenne kivitelezhető, és amely szétválasztás jelentős mértékben veszélyeztetné a feladatok rendelkezésre álló határidőn és költségkereten belül történő elvégzését.