II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Reagentų ir papildomų priemonių imunocheminių, klinikinių, molekulinių ir kraujo grupių tyrimų atlikimui pirkimas
II.1.2)Main CPV code33696500 Laboratory reagents
II.1.4)Short description:
Perkami reagentai ir papildomos priemonės imunocheminių, klinikinių, molekulinių ir kraujo grupių tyrimų atlikimui. Pirkimas skaidomas į 17 pirkimo dalių.
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: yes
II.2)Description
II.2.1)Title:
Reagentai ir papildomos priemonės imunocheminiams tyrimams atlikti automatiniu imunologiniu analizatoriumi VIDAS arba lygiaverčiu automatiniu imunologiniu analizatoriumi perduodamu panaudai
Lot No: 1
II.2.2)Additional CPV code(s)33696500 Laboratory reagents
II.2.4)Description of the procurement:
Perkami reagentai ir papildomos priemonės imunocheminių tyrimų atlikimui. Pirkimo dalį sudaro 12 imunocheminių tyrimų, preliminarus tyrimų skaičius - apie 5 360 tyrimų.
Reagentai ir papildomos priemonės greitiesiems SARS-CoV-2 tyrimams PGR metodu atlikti su įrangos įsigijimu panaudos būdu
Lot No: 2
Perkami reagentai ir papildomos priemonės greitiesiems SARS-CoV-2 tyrimams PGR metodu atlikti su įrangos įsigijimu panaudos būdu. Preliminarus tyrimų skaičius - apie 280 tyrimų.
Reagentai ir papildomos priemonės kraujo grupių tyrimams atlikti (hemagliutinacija plokštumoje)
Lot No: 3
Perkami reagentai ir papildomos priemonės kraujo grupių tyrimams atlikti (hemagliutinacija plokštumoje): ABO kraujo grupės tiesioginiu būdu ir dvigubo Rh D nustatymas kraujyje. Preliminarus tyrimų skaičius - apie 16 200 tyrimų.
Reagentai ir papildomos priemonės kraujo grupių tyrimams atlikti (hemagliutinacija stulpelyje)
Lot No: 4
Perkami reagentai ir papildomos priemonės kraujo grupių tyrimams atlikti (hemagliutinacija stulpelyje): tiesioginis ir atvirkštinis kraujo grupės ABO ir Rh D nustatymas, eritrocitų antikūnų atranka netiesioginiu antiglobulino tyrimu, silpno D ir D variantų nustatymas. Bendras preliminarus tyrimų skaičius - apie 2 080 tyrimų.
ASO tyrimas: greitas A grupės streptokoko antigeno testas, apie 2000 tyrimų.
Kalprotektino tyrimas: imunochromatogafinis testas kalprotektino nustatymui išmatose, apie 200 tyrimų
FOB tyrimas: FOB testas slapto kraujo nustatymui išmatose, apie 10 000 tyrimų
H. pylori tyrimas: H.pylori Ag nustatymas išmatose, apie 1 600 tyrimų
Clostridium difficile tyrimas
Lot No: 9
Clostridium difficile tyrimas: Clostridium difficile toksino A ir B nustatymas, apie 20 tyrimų
Gripo A ir B tyrimas: greitas diagnostinis testas kvėpavimo takų gripo virusų A ir B aptikimas nosiaryklės išskyrose, apie 1 500 tyrimų
Roto tyrimas: Roto viruso nustatymas, apie 60 tyrimų
Adeno tyrimas: Adeno viruso nustatymas, apie 50 tyrimų
Mononukleozės tyrimas: Mononukleozės nustatymas, apie 50 tyrimų
Sifilis - TPHA tyrimas: TPHA nustatymas, apie 200 tyrimų
Sifilis - RPR tyrimas: RPR nustatymas, apie 5 000 tyrimų
Narkotinių medžiagų tyrimas
Lot No: 16
Narkotinių medžiagų tyrimas: išplėstinis testas narkotinėms medžiagoms nustatyti, apie 1 000 tyrimų
HCV tyrimas, apie 5 000 tyrimų