Oznámení změn nebo dodatečných informací
Právní základ:
II.1)Rozsah veřejné zakázky
II.1.1)Název:
Poskytování externích zaměstnanců a služeb na podporu IT infrastruktury a operačních služeb ve skupině EIB
Spisové číslo: OP-1455
II.1.2)Hlavní kód CPV72000000 Informační technologie: poradenství, vývoj programového vybavení, internet a podpora
II.1.4)Stručný popis:
Předmětem této výzvy k podávání nabídek je poskytování externích zaměstnanců a specifických služeb na podporu činností příslušných organizačních složek oddělení informačních technologií (IT) Evropské investiční banky.
Tato výzva k podávání nabídek je rozdělena do 3 různých položek, přičemž každá položka představuje odlišnou technickou oblast a rozsah:
— položka č. 1: Poskytování zaměstnanců a služeb na podporu služeb pro koncové uživatele IT a služeb správy identit a přístupů v prostorách skupiny EIB v Lucemburku a v jejích externích kancelářích po celém světě
— položka č. 2: Poskytování zaměstnanců a služeb na podporu operací IT infrastruktury v prostorách skupiny EIB v Lucemburku
— položka č. 3: Poskytování zaměstnanců a služeb na podporu operací sítí IT a jednotné komunikace v prostorách skupiny EIB v Lucemburku
Notice for changes or additional information
Legal Basis:
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Provision of External Staff and Services in Support of IT Infrastructure and Operations Services at the EIB Group
Reference number: OP-1455
II.1.2)Main CPV code72000000 IT services: consulting, software development, Internet and support
II.1.4)Short description:
The scope of this call for tenders is the provision of external staff members and specific services to support the activities of the respective organisational units of the information technology (IT) Department of the European Investment Bank.
This call for tenders is divided into 3 distinct lots, each lot representing a different technical domain and scope:
— Lot 1: Provision of staff and services to support IT End User and Identity and Access Management Services at the EIB Group’s premises in Luxembourg and its external offices worldwide
— Lot 2: Provision of staff and services to support IT Infrastructure Operations at the EIB Group’s premises in Luxembourg
— Lot 3: Provision of staff and services to support IT Network and Unified Communication Operations at the EIB Group’s premises in Luxembourg