Oznámení o zahájení zadávacího řízení
Právní základ:
směrnice 2014/24/EU
II.1)Rozsah veřejné zakázky
II.1.1)Název:
Zajištění datového centra pro obnovu po havárii a poskytování souvisejících služeb
Spisové číslo: UCA-17/076
II.1.2)Hlavní kód CPV72251000 Obnova po havárii
II.1.4)Stručný popis:
Cílem této výzvy k podání nabídek je uzavřít rámcovou smlouvu s poskytovatelem za účelem pronajmutí (umístění) zabezpečeného datového centra (pracoviště pro obnovu po havárii) pro potřeby Generálního sekretariátu Rady. Účelem této zakázky je také poskytnout služby datového centra týkající se pracoviště pro obnovu po havárii (včetně kancelářských prostor, montážní haly a skladiště).
V současnosti provozuje Generální sekretariát Rady svou infrastrukturu ve dvou datových centrech. Jedno se nachází v budově Justus Lipsius (Rue de la Loi 175 — 1048 Brusel, Belgie) a druhé v budově LEX (145 Rue de la Loi — 1048 Brusel, Belgie). Tato dvě datová centra jsou umístěna příliš blízko sebe, a proto byla vydána tato výzva k podání nabídek s cílem přemístit datové centrum umístěné v budově LEX do nového pracoviště pro obnovu po havárii.
Na základě výzvy k podání nabídek bude zadána rámcová zakázka s počáteční dobou trvání 4 roky a s možností 4 prodloužení, každé v délce 1 roku.
II.1.5)Předpokládaná celková hodnota Hodnota bez DPH: 1.00 EUR
II.1.6)Informace o částechZakázka je rozdělena na části: ne
II.2)Popis
II.2.4)Popis zakázky:
V současnosti provozuje Generální sekretariát Rady svou infrastrukturu ve dvou datových centrech. Jedno se nachází v budově Justus Lipsius (175 Rue de la Loi — 1048 Brusel, Belgie) a druhé v budově LEX (145 Rue de la Loi — 1048 Brusel, Belgie). Tato dvě datová centra jsou umístěna příliš blízko sebe, a proto byla vydána tato výzva k podání nabídek s cílem přemístit datové centrum umístěné v budově LEX do nového pracoviště pro obnovu po havárii.
Legal Basis:
Directive 2014/24/EU
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Provision of Disaster Recovery Data Center space and associated services
Reference number: UCA-17/076
II.1.2)Main CPV code72251000 Disaster recovery services
II.1.4)Short description:
The objective of the call for tenders is to set up a framework contract with a provider in order to rent (housing) a secured data center space (Disaster Recovery site) for the needs of the General Secretariat of the Council (GSC). The purpose of the contract is also to provide data center services regarding the Disaster Recovery site (including office space, assembly room and storage room).
Today, the GSC runs its infrastructure in 2 data centers, one in the Justus Lipsius building (175 rue de la Loi — 1048 Brussels, Belgium) and the other one in the LEX building (145 rue de la Loi — 1048 Brussels, Belgium). The 2 data centers are too close to each other and therefore the present call for tenders has been launched to move the data center situated in the LEX building to the new Disaster Recovery site.
Following the call for tenders, a framework contract will be awarded with an initial duration of 4 years, with the possibility of 4 extensions of 1 year each.
II.1.5)Estimated total valueValue excluding VAT: 1.00 EUR
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: no
II.2)Description
II.2.4)Description of the procurement:
Base jurídica:
Directiva 2014/24/UE
II.1)Ámbito de la contratación
II.1.1)Denominación:
Suministro de un espacio para un centro de datos de recuperación ante desastres y servicios asociados
Número de referencia: UCA-17/076
II.1.2)Código CPV principal72251000 Servicios de recuperación en caso de catástrofe
II.1.4)Breve descripción:
El objetivo de esta licitación es establecer un contrato marco con un proveedor a fin de alquilar (alojar) un centro de datos seguro (sitio de recuperación ante desastres) para satisfacer las necesidades de la Secretaría General del Consejo (SGC). El objetivo del contrato también es brindar servicios de centro de datos con respecto al sitio de recuperación ante desastres (lo que incluye espacio de oficina, sala de actos y depósito).
Actualmente, la SGC organiza la infraestructura en 2 centros de datos: uno en el edificio Justus Lipsius (Rue de la Loi 175 — 1048 Brussels, Bélgica) y el otro en el edificio LEX (145 Rue de la Loi — 1048 Brussels, Bélgica). Los 2 centros de datos se encuentran demasiado cerca entre sí; por lo tanto, se lanza la presente licitación para trasladar el centro de datos sito en el edificio LEX al nuevo sitio de recuperación ante desastres.
Después de la licitación, el contrato marco tendrá una duración inicial de 4 años, con posibilidad de 4 ampliaciones de 1 año cada una.
II.1.5)Valor total estimadoValor IVA excluido: 1.00 EUR
II.1.6)Información relativa a los lotesEl contrato está dividido en lotes: no
II.2)Descripción
II.2.4)Descripción del contrato: