Auftragsbekanntmachung – Sektoren
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/25/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Konsignačný sklad – Náhradné diely električiek typu 29T, 30T
II.1.2)CPV-Code Hauptteil34600000 Eisenbahn- und Straßenbahnlokomotiven und rollendes Material sowie zugehörige Teile
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Predmetom verejného obstarávania je v súlade s § 3 ods. 2 zákona č. 343/2015 Z. z. o verejnom obstarávaní a o zmene a doplnení niektorých zákonov (ďalej len zákon o verejnom obstarávaní v príslušnom gramatickom tvare) civilná zákazka na dodanie tovaru náhradných dielov pre električky.
Predmetom zákazky je uzatvorenie Rámcovej dohody na dodanie tovaru a zmluvy o zriadení konsignačného skladu s úspešným uchádzačom v súlade s ustanovením § 56 a § 99 zákona o verejnom obstarávaní, predmetom ktorej bude záväzok úspešného uchádzača ako predávajúceho zriadiť u obstarávateľskej organizácii ako kupujúceho konsignačný sklad a s tým spojený záväzok dodávať do konsignačného skladu tovar náhradné diely v súlade so zmluvou.
Bližšie informácie sú uvedené v súťažných podkladoch.
II.1.5)Geschätzter GesamtwertWert ohne MwSt.: 3 984 792.00 EUR
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung: II.2.5)ZuschlagskriterienDie nachstehenden Kriterien
Preis
Oznámenie o vyhlásení verejného obstarávania – vybrané odvetvia
Právny základ:
Smernica 2014/25/EÚ
II.1)Rozsah obstarávania
II.1.1)Názov:
II.1.2)Hlavný kód CPV34600000 Železničné a električkové lokomotívy a vozňový park a súvisiace časti
II.1.4)Stručný opis:
II.1.5)Celková odhadovaná hodnotaHodnota bez DPH: 3 984 792.00 EUR
II.1.6)Informácie o častiachTáto zákazka sa delí na časti: nie
II.2)Opis
II.2.4)Opis obstarávania: II.2.5)Kritériá na vyhodnotenie ponúkNižšie uvedené kritériá
Cena