Teisinis pagrindas:
Direktyva 2014/24/ES
I dalis: Perkančioji organizacija
II.1)Pirkimo apimtis
II.1.1)Pavadinimas:
Gransknings- och rådgivningstjänster 2022
Nuorodos numeris: 10568
II.1.2)Pagrindinis BVPŽ kodas79410000 Verslo ir valdymo konsultacinės paslaugos
II.1.4)Trumpas aprašymas:
Gransknings- och rådgivningstjänster omfattar följande fyra anbudsområden:
1. Avtalsuppföljning
2. Hållbara värdekedjor och hållbara investeringar
3. Miljö och djuromsorg
4. Arbetslivskriminalitet
II.1.5)Numatoma bendra vertė
II.1.6)Informacija apie pirkimo dalisŠi sutartis suskaidyta į pirkimo dalis: ne
II.2)Aprašymas
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)79500000 Pagalbinės biuro paslaugos
79990000 Įvairios su verslu susijusios paslaugos
II.2.4)Pirkimo aprašymas: