Aufgrund eines technischen Fehlers werden die URLs in den elektronischen Formularen nicht korrekt angezeigt. Wir arbeiten an einer Lösung. Vorerst empfehlen wir Ihnen, das Komma oder andere Sonderzeichen, die fälschlicherweise am Ende der URL erscheinen, zu löschen. Bitte entschuldigen Sie die Unannehmlichkeiten.
Lieferungen - 58237-2023
Submission deadline has been amended by:  134883-2023
Polen-Starogard Gdański: Möbel
2023/S 021-058237
Auftragsbekanntmachung
Lieferauftrag
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Dostawa i montaż mebli dla Sądu Rejonowego w Starogardzie Gdańskim
Referenznummer der Bekanntmachung: 01/PZP/SR/2023
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
39100000 Möbel
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Przedmiot zamówienia obejmuje zakup, dostawę oraz przeniesienie na Zamawiającego własności fabrycznie nowego – rok produkcji 2023 lub 2022, wolnego od wad prawnych i fizycznych, podstawowego wyposażenia meblowego, dostarczenie go do wskazanych przez Zamawiającego pomieszczeń nowej siedziby budynku Sądu Rejonowego w Starogardzie Gdańskim, zlokalizowanego w Starogardzie Gdańskim przy ul. Sobieskiego 6a oraz kompletny montaż wyposażenia wraz z wypoziomowaniem, ustabilizowaniem i właściwym zamocowaniem.
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: ja
Angebote sind möglich für alle Lose
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
MEBLE SYSTEMOWE
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
wyposażenie meblowe pomieszczeń biurowych (meble pracownicze/sędziowskie)
MEBLE NA WYMIAR
Los-Nr.: 2
meble sądowe - wyposażenie meblowe sal rozpraw oraz meble na wymiar (wyposażenie meblowe pomieszczeń gospodarczych i socjalnych, tj.: zabudowy kuchenne, meble dodatkowe, zabudowy strefy obsługi