Izmjena ugovora/koncesije tijekom njezina trajanja
Pravna osnova:
Direktiva 2014/24/EU
II.1)Opseg nabave
II.1.1)Naziv:
Sistem za Tr-ARPES i optički kriostati za CALT
Referentni broj: VV-R-04/2021
II.1.2)Glavna CPV oznaka33114000 Spektroskopski uređaji
II.2)Opis
II.2.1)Naziv:
Optički kriostat s LHe Dewarom
Grupa br.: 2
II.2.2)Dodatne šifre CPV-a38400000 Instrumenti za provjeru fizičkih značajki
II.2.4)Opis nabave u vrijeme sklapanja ugovora:
Nabavlja se jedan optički kriostat i pripadajuća oprema za punu funkcionalnost sustava.