II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Raamovereenkomst levering labomateriaal, labochemicaliën en -grondstoffen BBEPP
Referenznummer der Bekanntmachung: BBEPP-2023-BD-0118-650-F02_0
II.1.2)CPV-Code Hauptteil24300000 Anorganische und organische Grundchemikalien
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Kandidaatstelling voor Meerjarige raamovereenkomst ( 4 jaar) met meerdere ondernemers ( maximum 3 per perceel, indien de mededinging het toelaat) voor de levering van labomateriaal, labochemicaliën en -grondstoffen ( 21 percelen) aan de Pilot Plant.
II.1.5)Geschätzter GesamtwertWert ohne MwSt.: 6 000 000.00 EUR
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
Angebote sind möglich für alle Lose
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Perceel 1: Labochemicaliën: zuren en basen non food
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)24300000 Anorganische und organische Grundchemikalien
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Perceel 2: Labochemicaliën: zuren en basen food en farma
Los-Nr.: 2
Perceel 3: Labochemicaliën: grondstoffen non food
Los-Nr.: 3
Perceel 4: Labochemicaliën: grondstoffen food
Los-Nr.: 4
Perceel 5: Labochemicaliën: solventen
Los-Nr.: 5
Perceel 6: Labomateriaal: algemeen
Los-Nr.: 6
38437000 Laborpipetten und Zubehör
Perceel 7: Labomateriaal: pipetteren
Los-Nr.: 7
Perceel 8: Labomateriaal: centrifugatiemateriaal
Los-Nr.: 8
38000000 Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser)
Perceel 9: Labomateriaal: specialty filters ( HEPA + corning filters)
Los-Nr.: 9
42514310 Luftfilter
Perceel 10: Labomateriaal: foam stoppers
Los-Nr.: 10
Perceel 11: Labomateriaal: glaswerk
Los-Nr.: 11
33793000 Glaswaren für Laboratorien
Perceel 12: Labomateriaal: hygiëne en afval
Los-Nr.: 12
Perceel 13: Labomateriaal: labo werkmateriaal ( plastic volumetrisch materiaal
Los-Nr.: 13
Perceel 14: Labomateriaal: PH & conductiviteit
Los-Nr.: 14
Perceel 15: Labomateriaal: rotavapor materiaal
Los-Nr.: 15
Perceel 16: Labomateriaal: tubings
Los-Nr.: 16
44165000 Schläuche, Steigleitungen und Muffen
Perceel 17: Labomateriaal: veiligheid
Los-Nr.: 17
35100000 Not- und Sicherheitsausrüstungen
Perceel 18: Labomateriaal: verpakking
Los-Nr.: 18
39224330 Eimer
Perceel 19: Labomateriaal: connectoren
Los-Nr.: 19
Perceel 20: Labomateriaal: falcons
Los-Nr.: 20
perceel 21: Labomateriaal: fermentatie ( basis microbiologisch materiaal)
Los-Nr.: 21