II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Dostawa smarów dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w 2019 roku - nr grupy 246-11
Numer referencyjny: 701902167
II.1.2)Główny kod CPV24951100 Smary
II.1.4)Krótki opis:
Dostawa smarów dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w 2019 roku - nr grupy 246-11.
II.1.5)Szacunkowa całkowita wartość
II.1.6)Informacje o częściachTo zamówienie podzielone jest na części: tak
Oferty można składać w odniesieniu do wszystkich części
II.2)Opis
II.2.1)Nazwa:
Część nr: 1
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV24951100 Smary
II.2.4)Opis zamówienia:
Część nr: 2
Część nr: 3
Część nr: 4
Część nr: 5
Część nr: 6
Część nr: 7
Część nr: 8
Część nr: 9
Część nr: 10