Obavijest o nadmetanju – sektorska nabava
Pravna osnova:
Direktiva 2014/25/EU
II.1)Opseg nabave
II.1.1)Naziv:
DIZELSKO GORIVO EURODIESEL BS
Referentni broj: 01-VV-22
II.1.2)Glavna CPV oznaka09134220 Dizelsko gorivo (EN 590)
II.1.4)Kratak opis:
II.1.5)Procijenjena ukupna vrijednostVrijednost bez PDV-a: 8 171 902.58 EUR
II.1.6)Podaci o grupamaOvaj ugovor podijeljen je na grupe: ne
II.2)Opis
II.2.2)Dodatne šifre CPV-a09134220 Dizelsko gorivo (EN 590)
II.2.4)Opis nabave: