Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Bygge og anlæg - 63911-2019
Danmark-Haslev: Bygge- og anlægsarbejder
2019/S 029-063911
Udbudsbekendtgørelse
Bygge- og anlægsarbejder
Retsgrundlag:
II.1)Udbuddets omfang
II.1.1)Betegnelse:
Dynamisk indkøb af håndværkerydelser i Faxe Kommune - Tømrer
II.1.2)Hoved-CPV-kode
45000000 Bygge- og anlægsarbejder
II.1.4)Kort beskrivelse:
Dynamisk indkøb af håndværkerydelser i Faxe Kommune - Tømrer.
II.1.5)Anslået samlet værdi
Værdi eksklusive moms: 100 000 000.00 DKK
II.1.6)Oplysninger om delkontrakter
Kontrakten er opdelt i delkontrakter: nej
II.2)Beskrivelse
II.2.2)Supplerende CPV-kode(r)
45200000 Hoved- eller fagentrepriser i forbindelse med bygge- og anlægsarbejder
45422000 Tømrer- og snedkerarbejde
II.2.4)Beskrivelse af udbuddet: