Skelbimas apie sutarties skyrimą
Pirkimo procedūros rezultatai
Teisinis pagrindas:
Direktyva 2014/24/ES
I dalis: Perkančioji organizacija
II.1)Pirkimo apimtis
II.1.1)Pavadinimas:
Erakondade Rahastamise Järelevalve Komisjoni veebilahenduste hooldus- ja pisiarendustööd
Nuorodos numeris: 253763
II.1.2)Pagrindinis BVPŽ kodas72267000 Programinės įrangos priežiūros ir tvarkymo paslaugos
II.1.4)Trumpas aprašymas:
Erakondade Rahastamise Järelevalve Komisjoni veebilahenduste hooldus- ja pisiarendustööd.
II.1.6)Informacija apie pirkimo dalisŠi sutartis suskaidyta į pirkimo dalis: ne
II.2)Aprašymas
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)72267000 Programinės įrangos priežiūros ir tvarkymo paslaugos
II.2.4)Pirkimo aprašymas: