Обявление за изменения или за допълнителна информация
Правно основание:
Регламент (ЕС, Евратом) № 2018/1046
Раздел І: Възлагащ орган/възложител
II.1)Обхват на обществената поръчка
II.1.1)Наименование:
Рамков договор за предоставяне на мобилни телефонни услуги
Референтен номер: FRONTEX/OP/748/2020/SB
II.1.2)Основен CPV код64210000 Услуги по пренос на данни и съобщения
II.1.4)Кратко описание:
Целта на тази процедура за обществена поръчка е сключването на рамков договор за услуги с един икономически оператор за предоставяне на мобилни телефонни услуги за членове на персонала и допълнително избран персонал.
Рамковите договори, произтичащи от този търг, ще бъдат източник на услуги за следните области:
1) Предоставяне на SIM карти с абонаментни планове за мобилни гласови съобщения, текст и услуги за данни в географски разпръснати местоположения в държавите — членки на ЕС, и в други държави извън ЕС;
2) Осигуряване на решение за контрол на използването на мобилни услуги, включително управление на данни и гласови планове, конфигуриране на услуги за специфични SIM карти; и
3) Осигуряване на професионално помощно звено, което предлага отстраняване на неизправности при уведомяване за инциденти и поддръжка на услуги, работещо 24 часа в денонощието/7 дни в седмицата.
Осигуряването на хардуер за мобилна телефония (мобилни телефони, таблети, смартфони, модеми, т.н.) е извън обхвата на настоящата процедура за обществена поръчка.
Раздел VІ: Допълнителна информация
Avis d'information complémentaire ou avis rectificatif
Base juridique:
Règlement (UE, Euratom) n ° 2018/1046
II.1)Étendue du marché
II.1.1)Intitulé:
Contrat-cadre relatif à la prestation de services de téléphonie mobile
Numéro de référence: FRONTEX/OP/748/2020/SB
II.1.2)Code CPV principal64210000 Services de téléphonie et de transmission de données
II.1.4)Description succincte:
L'objectif de la présente procédure de passation des marchés est la conclusion d'un marché de services avec un opérateur économique unique en vue de la prestation de services de téléphonie mobile en faveur des membres du personnel et du personnel supplémentaire sélectionné.
Les contrats-cadres résultant de cet appel d'offres seront une source de services pour les domaines suivants :
1) fourniture de cartes SIM avec plans d'abonnement pour des services mobiles de téléphonie vocale, de texte et de données sur des sites géographiquement dispersés dans les États membres de l'UE et dans d'autres pays en dehors de l'UE ;
2) fourniture d'une solution pour le contrôle de l'utilisation des services mobiles, y compris la gestion des plans de données et de voix, la configuration des services sur des cartes SIM spécifiques et ;
3) mise à disposition du service d'assistance professionnel fournissant des dépannages pour les notifications d'incidents et un soutien de service fonctionnant 24h/24 et 7j/7.
La fourniture de matériel de téléphonie mobile (téléphones mobiles, tablettes, smartphone, modems, etc.) ne relève pas de la portée de la présente procédure de passation des marchés.
You may get an error message when trying to access the notices listed hereafter. If that is the case, please use the alternative links provided below. We are working on solving the problem. We apologize for the inconvenience.
716246-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:716246-2023:PDFS:FI:HTML
719591-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:719591-2023:PDFS:FI:HTML
724690-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:724690-2023:PDFS:FI:HTML
731050-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:731050-2023:PDFS:FI:HTML
You may also use the following structure to build the URL of the notices concerned:
https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:NNNNNN-2023:PDFS:LL:HTML, (example: https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:719591-2023:PDFS:FI:HTML), but please bear in mind that only the original language version of the notice is available
II.1)A beszerzés mennyisége
II.1.1)Elnevezés:
Mobiltelefon-szolgáltatások nyújtására irányuló keretszerződés
II.1.2)Fő CPV-kód
64210000 Távbeszélő és adatátviteli szolgáltatások
II.1.4)Rövid meghatározás:
A közbeszerzési eljárás célja szolgáltatási keretszerződés megkötése egyetlen gazdasági szereplővel mobiltelefon-szolgáltatások biztosítására a személyzet és egyéb meghatározott alkalmazottak számára.
A jelen pályázatból eredő keretszerződések a következő területeken nyújtott szolgáltatások forrásául szolgálnak majd:
1) SIM-kártyák biztosítása mobil hang-, szövegesüzenet- és adatszolgáltatásokra vonatkozó előfizetésekkel uniós tagállamokban és az EU-n kívüli egyéb országokban, földrajzilag szétszórtan található helyszíneken;
2) Megoldás biztosítása mobilszolgáltatás-használat ellenőrzéséhez, az adat- és hangcsomagok kezelését, az adott SIM-kártyák szolgáltatásainak konfigurálását is tartalmazóan;
3) Professzionális ügyfélszolgálat biztosítása, ami a hét minden napján 24 órában működő szolgáltatástámogatást, valamint hibaelhárítást biztosít az incidensekről szóló értesítésekhez.
A mobiltelefon-hardverek (mobiltelefonok, tabletek, okostelefonok, modemek) biztosítása nem tartozik a szóban forgó közbeszerzési eljárás hatókörébe.
VI. szakasz: Kiegészítő információk
Kennisgeving van veranderingen of aanvullende informatie
Rechtsgrond:
Verordening (EU, Euratom) nr. 2018/1046
II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.1)Benaming:
Raamovereenkomst voor de verlening van mobieletelefoniediensten
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie64210000 Telefoon- en datatransmissiediensten
II.1.4)Korte beschrijving:
Het doel van deze aanbestedingsprocedure is het sluiten van een raamovereenkomst voor diensten met één enkele ondernemer voor de verlening van mobieletelefoniediensten voor personeelsleden en aanvullend geselecteerd personeel.
De raamovereenkomsten die voortvloeien uit deze aanbesteding vormen een bron van diensten op de volgende gebieden:
1) levering van simkaarten met abonnementsplannen voor mobielespraak-, tekst- en gegevensdiensten op geografisch gespreide locaties in de EU-lidstaten en in andere landen buiten de EU;
2) verlening van een oplossing voor het toezicht op het gebruik van mobiele diensten, met inbegrip van het beheer van data- en spraakplannen, de configuratie van diensten op specifieke simkaarten, en;
3) de terbeschikkingstelling van de professionele helpdesk voor probleemoplossing bij meldingen van incidenten en ondersteuning van de diensten op permanente basis.
De levering van hardware voor mobiele telefonie (mobiele telefoons, tablets, smartphones, modems enz.) valt buiten het toepassingsgebied van deze aanbestedingsprocedure.
Ogłoszenie zmian lub dodatkowych informacji
Podstawa prawna:
Rozporządzenie (UE, Euratom) nr 2018/1046
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Umowa ramowa o świadczenie usług telefonii komórkowej
Numer referencyjny: FRONTEX/OP/748/2020/SB
II.1.2)Główny kod CPV64210000 Usługi telefoniczne i przesyłu danych
II.1.4)Krótki opis:
Celem niniejszej procedury przetargowej jest zawarcie z jednym wykonawcą umowy ramowej o usługi telefonii komórkowej dla pracowników i dla innego wybranego personelu.
Umowa ramowa będąca wynikiem niniejszego zaproszenia do składania ofert będzie źródłem usług w następujących obszarach:
1) zapewnienie kart SIM z abonamentami na połączenia głosowe, wiadomości tekstowe i transmisję danych komórkowych w państwach członkowskich UE oraz w innych państwach spoza UE;
2) zapewnienie rozwiązania do kontroli korzystania z usług komórkowych, w tym do zarządzania danymi i abonamentami, konfiguracji usług na poszczególnych kartach SIM; oraz
3) zapewnienie profesjonalnego punktu pomocy, zajmującego się rozwiązywaniem problemów w odpowiedzi na powiadomienia o incydentach i wsparciem usług, działającego całodobowo przez 7 dni w tygodniu.
Zapewnienie sprzętu telefonii komórkowej (telefony komórkowe, tablety, smartfony, modemy itp.) nie wchodzi w zakres niniejszego postępowania o udzielenie zamówienia.
Anunţ referitor la modificări sau informaţii suplimentare
Temei juridic:
Regulamentul (UE, Euratom) nr. 2018/1046
II.1)Obiectul achiziţiei
II.1.1)Titlu:
Contract-cadru pentru furnizarea de servicii de telefonie mobilă
Număr de referinţă: FRONTEX/OP/748/2020/SB
II.1.2)Cod CPV principal64210000 Servicii de telefonie şi de transmisie de date
II.1.4)Descriere succintă:
Scopul acestei proceduri de achiziții publice este încheierea unui contract-cadru de servicii cu un singur operator economic în vederea furnizării de servicii de telefonie mobilă pentru membrii personalului și pentru personalul suplimentar selectat.
Contractele-cadru rezultate din această licitație vor constitui o sursă de servicii pentru următoarele domenii:
1) Punerea la dispoziție de cartele SIM cu planuri de abonare pentru servicii mobile de voce, text și date în locații dispersate din punct de vedere geografic din statele membre ale UE și din alte țări din afara UE;
2) Furnizarea unei soluții pentru controlul utilizării serviciilor mobile, inclusiv gestionarea planurilor de date și de voce, configurarea serviciilor pe cartele SIM specifice și;
3) Furnizarea serviciului de asistență profesională care furnizează depanarea notificărilor incidentelor și asistență pentru servicii operaționale 24 de ore pe zi, șapte zile pe săptămână.
Furnizarea de hardware de telefonie mobilă (telefoane mobile, tablete, telefoane inteligente, modemuri etc.) nu face obiectul acestei proceduri de achiziții publice.
Obvestilo o spremembah ali dodatnih informacijah
Pravna podlaga:
Uredba (EU, Euratom) št. 2018/1046
II.1)Obseg naročila
II.1.1)Naslov:
Okvirno naročilo za zagotavljanje storitev mobilne telefonije
Referenčna številka dokumenta: FRONTEX/OP/748/2020/SB
II.1.2)Glavna koda CPV64210000 Telefonske storitve in storitve prenosa podatkov
II.1.4)Kratek opis:
Cilj tega razpisnega postopka je sklenitev okvirne storitvene pogodbe z enim gospodarskim subjektom za zagotavljanje storitev mobilne telefonije za člane osebja in dodatno izbrano osebje.
Okvirne pogodbe, ki izhajajo iz tega razpisa, bodo podlaga za zagotavljanje naslednjih storitev:
(1) zagotavljanje SIM-kartic z naročniškimi načrti za mobilne glasovne, besedilne in podatkovne storitve na geografsko razpršenih lokacijah v državah članicah EU in v drugih državah zunaj EU;
(2) zagotavljanje rešitve za nadzor uporabe mobilnih storitev, vključno z upravljanjem podatkovnih in glasovnih načrtov ter konfiguracijo storitev na specifičnih SIM-karticah SIM, in
(3) zagotavljanje strokovne pomoči uporabnikom za odpravljanje težav v zvezi z obvestili o incidentih in podporo pri storitvah, ki bo na voljo 24 ur na dan in 7 dni v tednu.
Zagotavljanje strojne opreme za mobilno telefonijo (mobilnih telefonov, tabličnih računalnikov, pametnih telefonov, modemov itd.) ne sodi v obseg tega razpisnega postopka.