Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Lieferungen - 68194-2022
Submission deadline has been amended by:  119481-2022
Polen-Warschau: Computeranlagen und Zubehör
2022/S 027-068194
Auftragsbekanntmachung
Lieferauftrag
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Dostawa sprzętu komputerowego oraz podzespołów komputerowych do Wojskowego Instytutu Medycznego
Referenznummer der Bekanntmachung: PN/221/WZP/21 - 192/ZP/21
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
30200000 Computeranlagen und Zubehör
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Dostawa sprzętu komputerowego oraz podzespołów komputerowych do Wojskowego Instytutu Medycznego. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 3 do SWZ.
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: ja
Angebote sind möglich für alle Lose
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Pakiet nr 1 – Komputery stacjonarne, przenośne
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)
30213100 Tragbare Computer
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Komputery stacjonarne, przenośne. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 3 do SWZ
Pakiet nr 2 – Podzespoły komputerowe do napraw i modernizacji
Los-Nr.: 2
30230000 Computerbezogene Geräte
30231300 Bildschirme
30236000 Diverse Computerausrüstungen
30237000 Teile und Zubehör für Computer
30237410 Computermäuse
30237460 Computertastaturen
Podzespoły komputerowe do napraw i modernizacji. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 3 do SWZ
Pakiet nr 3 – Urządzenia peryferyjne
Los-Nr.: 3
30237240 Webkamera
32342100 Kopfhörer
Urządzenia peryferyjne. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 3 do SWZ
Pakiet nr 4 – Komputer przenośny typu laptop do grafiki 3D/2D/animacji/obróbki wideo
Los-Nr.: 4
Komputer przenośny typu laptop do grafiki 3D/2D/animacji/obróbki wideo. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 3 do SWZ