2. AT foly.ban lévő cégbírósági vált. bejegyzési eljárás esetén a cégbírósághoz benyújtott vált. bejegyzési kérelem és annak érkeztetéséről a cégbíróság általi igazolást csatolja, nemlegesség esetén nyilatkozatot
5. Kötbér: szerződés olyan okból történő késedelmes v hibás teljesítése v meghiúsulása esetén, amelyért nyertes felelős (keretmegáll. 2. része tekintetében).
Előleg-visszafizetési bizt.: előleg igénylése és bizt. nyújtása esetén (keretmegáll. 2. része tekintetében).
Teljesítési bizt.: szerz. szerinti, nettó 2 %, melynek rendelkezésre bocsátása az egyedi szerződések megkötésének feltétele.
Jólteljesítési bizt.: szerz. szerinti, nettó 2 % (keretmegáll. 2. része tekintetében).
Jótállás: 36 hónap, keretmegáll. 2. része tekintetében (részletesen a szerz.tervezetben).